Hromadné bezkontaktní měření teploty osob

Nabízíme dodávku a montáž systému pro hromadné měření teploty osob

 

Řešení měření tělesné teploty technologií Dahua

Tato technologie je vhodná pro komplexy a instituce s větším pohybem osob jako jsou například administrativní budovy, banky, nákupní centra, nádraží, letiště, školy nebo nemocnice. Toto řešení především významně přispívá k prevenci šíření onemocnění díky rychlému bezkontaktnímu měření tělesné teploty.

Pro lepší představu si uveďme modelový příklad. Standardní měření teploty jedné osoby zabere přibližně 3 sekundy a ke změření teploty u 5000 osob bychom tedy teoreticky potřebovali zhruba 4,2 hodiny. Ve srovnání s tím dokáže technologie Dahua změřit 3 osoby za sekundu, v našem případě tedy pro změření teploty u 5000 osob potřebujeme „pouze“ 30 minut. Díky tomu se výrazně snižuje nežádoucí shlukování většího počtu osob při čekání na kontrolní měření teploty.

Hlavní výhody:

  • Přesnost měření s odchylkou ±0,3 °C
  • Možnost použití v úzkých prostorách (vchody, východy apod.), ale i ve velkých prostorách (letiště, železniční stanice apod.)
  • Bezpečné měření teploty bez blízkého kontaktu měřené a měřící osoby
  • Široké pokrytí a detekce více osob
  • Snadné použití a nasazení
  • Alarm při detekci zvýšené teploty
  • Zpětné sledování záznamu, analýza apod.

Řešení pro hromadné měření tělesné teploty osob je postaveno na použití kombinace speciální průmyslové kamery a referenčního teplotního bodu. Získaný záznam se ukládá na záznamové zařízení s pevným diskem vhodným pro nepřetržitý provoz 24 hodin / 7 dní v týdnu. Živý obraz s okamžitým vyhodnocením teploty jednotlivých osob, upozornění na osoby se zvýšenou teplotou i uložený záznam lze sledovat prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní na monitoru.

Zařízení je pouze pro vnitřní použití. Kamera ani „Blackbody“ nesmí být na přímém Slunci. V takovém případě nelze zaručit správná funkčnost a přesnost!

Podrobnějí informace:

Karel Kachlík

tel.: +420 777333813

email: ari@ari.cz