Nespočet možností systému xComfort

Systém xComfort je možné použít pro úpravu stávajících rozvodů nebo jejich rozšíření při rekonstrukci elektroinstalace nebo modernizaci Vašeho bydlení, případně po vytvoření zcela nových rozvodů v novostavbách. Můžete začít v malém, s jednoduchými a praktickými funkcemi a později instalaci dle potřeby nebo přání rozšířit. Postupně si takto vytvoříte svůj „Chytrý dům“.

Perfektní řešení při modernizacích

Vaši elektroinstalaci můžete snadno upravit bez vrtání, sekání a špíny. Bezdrátová technologie nabízí snadnou montáž.

Ideální při změnách rozmístění nábytku

Nástěnný bezdrátový vypínač, který vypadá jako běžný vypínač, si můžete přilepit na stěnu nebo nábytek a kdykoliv jej přemístit jinam.

Světelné scény

Dopřejte si např. stmívání osvětlení a možnost vytváření vlastních světelných scén! Stiskem jednoho tlačítka se rozsvítí všechna osvětlení na požadovanou intenzitu a navíc se mohou spustit i rolety. Nastavenou světelnou scénu můžete kdykoliv libovolně upravit. Jde to i ze smartphonu, tabletu, PC nebo Smart-TV.

Ovládání žaluzií a rolet

S prvními okamžiky ranního slunce se rolety neslyšně automaticky vysunou, aby Vaše probuzení bylo co možná nejpříjemnější.

Optimální pohodlí všude – i venku

Dálkovým ovladačem nebo smartphonem si pohodlně z Vašeho zahradního křesla vysunete markýzu nebo zapnete libovolné světlo na zahradě.

Bezpečnost a úspora i po Vašem odchodu

Dopřejte si při odchodu z domu jedním stiskem tlačítka vypnout všechny tepelné spotřebiče, které představují potenciální nebezpečí. Vypnout můžete např. rychlovarnou konvici, kávovar, sporák, žehličku, osvětlení a aktivovat útlum pro vytápění, případně zavřít ventil vody. Dům tak ochráníte před nebezpečím.

Pro osoby s omezením pohybu

Dálkový ovládač nebo smartphone máte vždy po ruce. Z pojízdného křesla nebo postele pak ovládáte celý dům. Ruční dálkové ovladače jsou velice oblíbené a umožňují ovládat vybrané spotřebiče v domě.

Řešení pro místnosti s přestavitelnými příčkami

Bezdrátové vypínače jsou přizpůsobivé – jsou proto ideálním řešením právě pro tyto prostory. Místnost bude používána pro různé účely? Funkce ručního dálkového ovladače se mohou rychle přeprogramovat.

Vracejte se pokaždé do vyhřátého bytu

Můžete přepínat topné režimy a domů přijít už do vyhřátého bytu.

Bezpečné řešení pro vlhké prostory

xComfort je také ideálním řešením pro prostředí, kde z bezpečnostních důvodů nelze použít síťové napětí. Uplatníte jej v blízkosti vany nebo sauny, bazénů či v jiných vlhkých prostorách, např. ve sklepě.