PRODUKTY a SLUŽBY

Nabízíme projekci, prodej, montáž i servis elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, elektrické požární signalizace, elektronické kontroly vstupu a docházkový systém. Stejně tak jsme zaměřeni na ochranu perimetrie a komplexní řešení inteligentních budov.

 

 

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy


EPS - Elektronická požární signalizace

Naše firma ARI s.r.o. Vám nabízí montáž elektronického zabezpečovacího systému do Vašich domů, bytů, dílen, garáží, skladů, obchodů, peněžních ústavů, církevních a jiných objektů. Velkou flexibilitu při návrhu Vašeho zabezpečovacího systému zaručuje široký sortiment nabízených produktů... více »

 

Pro Vaše klidné spaní dodáváme, montujeme produkty EPS od renomovaných výrobců. Realizaci zajistíme od prvotního požárního posouzení, zpracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci projektu a vystavení výchozí revizní zprávy. Montáží EPS zajišťujeme od malých objektů, jako jsou rodinné domy, školy a lehký průmysl až po rozsáhlé aplikace v průmyslových objektech... více »

CCTV - Kamerové systémy


ACS - Kontrola vstupu a docházky

Zajišťujeme návrh, zpracování projektu, montáž a servis kamerových systémů. Bezpečnostní videosystémy CCTV slouží pro přehled o dění ve střežených objektech (ať již pro ostrahu objektu, tak i přenosem pomocí - telefonu, internetu, PC sítě na vzdálená pracoviště). Většinou jsou vybaveny záznamem událostí k pozdější analýze situace.... více »

 

Kontrola vstupu osob a kontrola vjezdu vozidel je odblokování nebo otevření mechanické či jiné zábrany vstupu nebo vjezdu prostřednictvím elektronického systému a identifikačního klíče - systém INTELLIKEY. Zařízení založené na nejmodernější elektronice je vybaveno počítačem jak v řídící jednotce, tak i v samotném klíči. S naší firmou ARI s.r.o můžete mít klidné spaní... více »

 

Perimetrická ochrana

Systémy ochrany zboží

K dokonalému integrovanému systému ochrany objektů patří perimetrické systémy. Jedná se o zvláštní druh systému EZS pro střežení obvodu rozsáhlých venkovních areálů a komplexů budov, jako jsou vojenské objekty, skladové areály, letiště a velké průmyslové objekty. Perimetrický systém umožňuje zachytit narušitele ještě před vlastním vniknutím do střeženého objektu a poskytuje bezpečnostním složkám větší časový interval, který potřebují k provedení zásahu. ... více »

 

Ochrana zboží - výroba, instalace, údržba a export technických prostředků proti krádežím zboží v obchodech (bezpečnostní průchody - antény, bezpečnostní zrcadla a kamerové systémy). Analýza příčin krádeží a bezpečnostní studie (krádeže zaměstnanců, dodavatelů, způsoby krádeží a triky zlodějů, typy zlodějů, jak identifikovat zloděje, analýza údajů, ochrana zboží, návrh programu prevence krádeží pro obchod, výběr bezpečnostního řešení, návrh systému zabezpečení zboží). .více »

Inteligentní elektroinstalace

 

Automatizace budov rodinných domů a bytů se v mnoha zemích Evropy zavadí z důvodů optimalizace komfortu ovládaní přístrojů v domácnosti a zvýšení bezpečnosti. Dalšími přínosy tohoto systému je úspora energie, funkce centrálního ovládaní a signalizace poplachu. Naše společnost Vám komplexní systém elektroinstalace pro inteligentní řešení budov. ....více »