KAMEROVÉ  SYSTÉMY

Kamerové systémy poskytují přehled o dění ve sledovaných prostorech a umožňují nepřetržitě sledovat výstup z kamer a pořizovat záznam.

Monitorování - získávání okamžitého přehledu o aktuální situaci i na několika od sebe vzdálených místech je pro rychlé a správné analyzování situace nezbytné a nenahraditelné. Proto patří kamerové systémy CCTV k nejrychleji se rozvíjejícím a také k velmi často žádaným slaboproudým systémům.

Výstup z moderních kamerových systémů může být on-line přenášen po místní síti nebo internetem na PC uživatele.  Kamerové systémy lze používat samostatně, anebo je možná integrace s dalšími systémy do vyšších komplexních celků, jsou obvykle koncipovány jako bezobslužné a bezúdržbové.

Naše firma ARI s.r.o. Vám nabízí:

- projekci a montáž kamerových systémů v nejrozmanitějších aplikacích, od nejmenších až po komplexní kamerové systémy s návazností např. na zabezpečovací systém, na identifikační a docházkový systém, na perimetrické zabezpečení,... Přenosové možnosti komunikačních sítí umožňují sdružení výše uvedených systémů do jednoho řídícího pracoviště.

U přísně střežených objektů je možnost instalace kamer s detekcí pohybu. Pokud se ve snímaném statickém obrazu je zaznamená pohyb, je vyhlášen poplach a zároveň začne automatický záznam události. Systémy s detekcí pohybu eliminují nepozornost obsluhy, vyvolanou dlouhodobým sledováním více monitorů.

Rostoucí majetkové rozdíly a neustále stoupající kriminalita vytváří v mnoha odvětvích potřebu zajistit bezpečnost majetku a osob. Jedním z velice účinných způsobů je instalace vhodně zvoleného kamerového systému. Tam kde přestává dostačovat ochrana pomocí klasického bezpečnostního zařízení, které střeží váš majetek zejména ve vaší nepřítomnosti, nastupují kamerové systémy.

Komponenty kamerového systému:

VNITŘNÍ KOMPAKTNÍ KAMERY:
-
většinou černobílé kamery s vestavěným objektivem (4 nebo 6 mm) určeny pro sledování menších prostor v nenáročném prostředí...

CCD KAMERY:
- černobílé nebo barevné podle typu a provedení velmi široká možnost využití. Možnost zvolení vhodného objektivu pro daný prostor (i prašné prostředí), montáž například do venkovních vyhřívaných k rytů (=celoroční použití), velká paleta univerzálního příslušenství. Antivandal = zvýšená odolnost vůči zničení a odcizeníů; Speed Dome Otočné kamery - 360°; náklon: 0°~90°, které jsou stále častěji aplikovány v průmyslových oblastech jako pro venkovní tak vnitřní montáž...

CCTV_Dome_kamera CCTV_Kamera CCTV_Kamera CCTV_kamera

IP KAMERY:
-
obraz kamery je možné díky přidělené IP adrese sledovat s pomocí software-u odkudkoliv...


CCTV_IP_kamera CCTV_IP_kamera CCTV_IP_kamera CCTV_IP_kamera

VIDEOPŘEPÍNAČE:
- slouží pro připojení více kamer na jeden monitor nebo videorekordér s využitím automatického nebo ručního cyklování ...

MONITORY:
- černobílé a barevné různé velikosti a kvalita rozlišení ...

KVADRÁTORY:
-
digitální kvadrátory pracující většinou v reálném čase a slouží pro připojení čtyř kamer na jeden monitor nebo videorekordér, styl rozčtvrceného obrazu. Podle typu většinou mnoho komfortních funkcí např. zmrazený obraz, popis jednotlivých kamer, cyklování obrazů atd. ..

ZÁZNAMOVÁ ZAŘÍZENÍ:
-
s
loužící pro záznam a archivaci provozu a liší se podle délky záznamu. Videorekordéry a time-lapse videorekordéry sloužící pro záznam a archivaci provozu a liší se podle délky záznamu 10 - 960 hodin...


Kamery na záznamovém zařízení: Dálkový dohled záznamového zařízení pomocí síťového přepojení:

CCTV_Záznam

 

 

CCTV_Záznam
PŘENOS VIDEOSIGNÁLU:
- pomocí kabeláže
- bezdrátový přenos

 

PŘÍSVITY:
-
halogenové svítidla - umožňují hlídací službě rychleji se zorientovat při narušení objektu.
- infrareflektory -pro přísvit vzdálených ploch, kdy je nutné pořizování záznamu z kamerových systémů za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. Díky svému krytí lze reflektory montovat přímo do venkovního prostředí. IR spektrum není lidským okem viditelné.

CCTV_IR_přísvit CCTV_Kamera CCTV_IR_přísvityCCTV_Halogenové_svítidlo+detektce_pohybu

 

VIDEOTELEFONY:
-
černobílé a barevné dveřní videotelefony řeší nepříjemná překvapení, která na Vás mohou čekat za vašimi dveřmi...

CCTV_Videotelefony

Rafinovaná bezpečnost  -  kamera skryta v pohybovém detektoru

CCTV_Kamera_v_PIR_detektoru
CCTV_Záznam
...víme kde parkujeme, a co vy?...